Број на оглас: 3504900
Објавен на: 24.02.2020, 19:14
1 / 4

FOSSIL AUTOMATIC ME3053

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава часовник FOSSIL-AUTOMATIC(самонавивачки), 20 рубински, со кожно ремче, во извонредно добра состојба без гребнатини на куќиштето, со мали забележливи промени на ремчето поради носење.
Големина на куќиште: 44мм
Стакло на часовник: Минерално
Со часовникот си одат оригинал кутија и документи (гаранција од скоро 2 год.)