Број на оглас: 3504846
Објавен на: 14.05.2020, 17:14
1 / 7

Се продава Fiat Stilo 1.6 105ks benzin

2.450 € Цената не е фиксна 2.600 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.6 105 k.s. Бензин
Датум на производство 04.2006година
Втор газда со комплетна сервисна книшка,реални 224.000км.
Регистрација цела година до 04.02.2021
Сменето-Нови летни гуми ставени пред 5 месеци,направен комплетен мал и голем сервис пред 2000км,сменет комплет ламела со потисна плоча и друг лагер пред 1000км,нов акумулатор со 2годишна гаранција ставен пред 1 месец,двозонска клима.
Колата е комплетно средена без додатни вложувања во неа.Цената не е фиксна,има простор за договор на лице место.Лице за контакт:Орце-075-529-599