Број на оглас: 3504839
Објавен на: 18.02.2020, 12:31
1 / 6

Se prodavat bmw bandazi 17ki so gumi

450 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi 17ki za bmw orginal so novi gumi vozeni se edno leto bandasite se vo top sostojba koe zainteresiran 071940645