Број на оглас: 3504597
Објавен на: 29.02.2020, 16:05
1 / 12

Altea XL

8 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alteata e vo perfektna sostojba( se gleda po slikite), kupena of prv sopstvenik vo Italija. Od oprema ima se (klimatronik, komandi na volan, senzori za nazad, tempomat, bord compjuter, aluminiumski bandasi so letni gumi, vozduni pernici- 10 i drugo) Kolata tehnicki e top. Plateni se site davacki do registracija. Poveke info na 070 607 995