Број на оглас: 3504500
Објавен на: 04.02.2020, 13:24
1 / 4

PLUG KVERLAND VO EKSTRA SOSTOJBA

1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PLUGOT E VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROBA I VIDI VO SEKOE VREME.