Број на оглас: 3504489
Објавен на: 21.02.2020, 14:52
1 / 1

Prodavam frizider vo too sostojba

1.500 МКД Цената не е фиксна 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider vo odlicna sostojba raboti berfetktno cena povolna

Info na 072 535 303