Број на оглас: 3504342
Објавен на: 26.07.2020, 20:40
1 / 10

Toyota Land Cruiser

По Договор
Марка:
Toyota
Модел:
Land Cruiser
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Toyota Land Cruiser vo odlicna sostojba