Број на оглас: 3504281
Објавен на: 16.02.2020, 10:36
1 / 10

ППЗ БУНДА-СОЧУВАНА,СО КРЗНО-ГОЛЕМ БРОЈ- BUN

990 МКД 1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на облека:
Останато
Големина:
56
Боја:
Кафена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава, ЕФТИНО...

Сочувана машка ППЗ БУНДА со природно дебело крзно (по потреба се вади).
- Бундата е поголем број за покрупен човек...
Бојата е убава, многу топла,кафена. Одлична за лов, работа на ниски студени услови..

Може и по карго да се испорача било каде во Македонија..
ЕФТИНО !!!
Инфо може и на вибер 070 350 253.