Број на оглас: 3504280
Објавен на: 14.02.2020, 18:13
1 / 7

TOURAN-(GOLF 5) 1.9 TDI 77 kw 2006 god.FULL

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOURAN 1.9 TDI 77 kw (105 ks),
najubaviot motor od volkswagen,
FUL OPREMA, SO KLIMA,
Redovno servisiran, za sto imam kompletna dokumentacija-fakturi
novi gumi, nema nikakvi dopolnitelni davacki po kolata, vase e samo da vozete.
-Prva registracija NOEMVRI 2006 godina
tel. 075-657-347