Број на оглас: 3504276
Објавен на: 30.06.2020, 11:32
1 / 4

SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA GOLF 3...

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA
GOLF 3 - KARAVAN
GOLF 3 - KRATOK
GOLF 2
POVEKE INFORMACII NA TELL
078-387-379 MIKI