Број на оглас: 3504113
Објавен на: 18.02.2020, 06:54
1 / 7

Продавам Opel Astra 1.7 cdti

3.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Опел астра караван 1.7cdti во одлична состојба.