Број на оглас: 3504092
Објавен на: 27.03.2020, 00:58
1 / 12

Bmw 116D 2009

5.800 €
Марка:
BMW
Модел:
116
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
87 kw / 118 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Facelift/Tempomat/senzori za parking, dozd ,svetl/greaci na sed/panaroma/led na racki/kozen volan so komandi/servisna kniska servisirano vo bmw germanija do 180 000.novi gumi edna sezona vozeni fire stone so al felni/zimski continental 2sezona so cel. felni/novi amortizeri monroe/kolata e vo odlicna sostojba,samo diskovi za zamena so sledno menuvanje plocki, Uvezena od germanija mk reg,kont viber +491794586231