Број на оглас: 3503763
Објавен на: 31.05.2020, 01:36
1 / 3

СЕ ПРОДАВА ГАРАЖНО МЕСТО ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
14 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Се продава гаражно место во зграда на ул Мајски Манифест бр 10.
Квадратурата на гаражното место изнесува 14 m2.

Продажната цена на гаражното место се утврдува по пат на договор помеѓу заинтересираната странка и сопстевеникот.

Заинтересираните за повеќе информации може да го контактираат сопственикот на гаражата 071/222-103 Диме.