Број на оглас: 3503755
Објавен на: 24.05.2020, 00:10
1 / 5

RENAULT LAGUNA 1.9dci

3.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Laguna ,so najdobriot 1.9dci motor. Golem servis napraven pred 4.000km, registrirana do 12.2020,zelen karton isto. Novi zimski gumi,i letni vo ekstra sostojba. Bez nikakvi dopolnitelni investicii.
Sliki vo prilog, extra sostojba.
Visoko nivo na oprema.