Број на оглас: 3503518
Објавен на: 03.05.2021, 13:54
1 / 12

Seat altea XL

4.400 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seatot e vo odlicna sostojba 2008 godina so 212 000km.Kupen od prv sopstvenik vo Italija. So ful oprema(tempomat, komandi na volan, bord kompjuter, aluminiumski felni so letni gumi i drugo), dva kluca. Plateni site davacki do registracija. Cena po dogovor. 070-607-995 VANCO.