Број на оглас: 3503422
Објавен на: 14.02.2020, 18:14
1 / 11

Audi a3 1.9 2008god

6.700 € Цената не е фиксна 6.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi a3 1.9 2008 godina doneseno od Germanija. Kolata e vo odlicna sostojba so realna kilometraza bez nikakvi farbanici ili slicno kako nadvor taka i vnatre raboti se do posledno sijalice se na nea e fabricki. Od oprema poseduva
El prozori
El retrovizori
Radio so CD AUX
Al. Bandzi 17
ESP(sistem protiv prolizguvanje)....
Poveke informacii na telefon i na lice mesto.