Број на оглас: 3503125
Објавен на: 17.02.2020, 13:00
1 / 10

TOP CENA - VOLVO 6 MEGA + SCHMITZ MEGA 2014 = KOMPLET

45.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Приколка: KA-4611-AB
- Марка: SCHMITZ Mega
- Година: 2014
- Регистрирана до: 19.02.2021
- Тежина: 7145kg
- Модел: S0 1
- FULL OPREMA

Камион: KA-4671-AB
- Марка: Volvo Euro 6 Mega 2014
- Модел: FH 42T = 420KS
- Зафатнина на мотор: 12 777 c3
- Производство: 2014
- Поминати километри: 659 106km
- Гуми Погон: 295 60R 22,5 Dunlop
- Гуми Предни: 315 60R 22,5 PIRELLI
- Регистриран до: 19.02.2021
- FULL OPREMA

ИЗВЕСТУВАЊЕ:
Понудените возила можете да ги купите и на ЛИЗИНГ!