Број на оглас: 3503088
Објавен на: 14.02.2020, 22:31
1 / 3

SteelSeries Arctis 1 Wired Gaming Headset

2.500 МКД Цената не е фиксна 2.600 МКД

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu malku koristeni (~3 meseci) gaming slusalki od steelseries. Mnogu se izdrzlivi i udobni so kvaliteten otstranliv mikrofon. Kupeni od Technopolis BG za 3750den.