Број на оглас: 3502778
Објавен на: 06.03.2021, 20:10
1 / 10

Renault Clio 2

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realni km