Број на оглас: 3502744
Објавен на: 02.04.2020, 13:19
1 / 1

golf 1

350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1982
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golf 1.6 diesel