Број на оглас: 3502684
Објавен на: 22.02.2020, 10:57
1 / 8

Skoda Yeti 1.2 TSI 105 ks 2011god

5.999 € 6.200 €
Марка:
Skoda
Модел:
Yeti
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Yeti 1.2 TSI 77kw/105 ks
прва регистрација 09/2011 год
ниво на опрема - Ambition :
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD Bolero so touchscreen
Алуминиумски Бандажи оригинални 16’’
Нови гуми
Борд компјутер
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Кожен Волан
Хром Пакет
резервно тркало со алат
металик боја

Дополнителни информации
Купена од Порше Скопје 09/2011 год
регистрирана цела година до 24.01.2021год.
2 Оригинални клуча

Последна цена—6000 еур