Број на оглас: 3502659
Објавен на: 10.08.2020, 14:12
1 / 10

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 90ks REGISTRIRANO *EKSTRA SOSTOJBA*

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Idea
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat idea 1.3 66kw 90ks
Regiatrirano do krajot na dekemvri 2020
Smeneto filtri ulje , klima ispravna, gumi ekstra nadvoresno i vnatresno ekstra zacuvana...na lice mesto ke se uverite...
ZVONETE SAMO NA MOB.
076 796 703