Број на оглас: 3502641
Објавен на: 14.02.2020, 15:24
1 / 6

Se Prodava Ford 4100

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sosotojba
3klipa
Uvezen Switzerland
4 novi gumi
Servo Volan