Број на оглас: 3502614
Објавен на: 30.06.2020, 22:00
1 / 1

Prodavam koverti!!!

3.000 МКД

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Вид на оглас: Се продава


Prodavam koverti od razni golemini (golemi A4,sredni A3 i mali )
A4 1050 parcinja bela boja,
A3 80 parcinja bela boja,
Mali 30 parcinja bela boja