Број на оглас: 3502601
Објавен на: 03.09.2020, 11:36
1 / 11

Se prodava nova HTZ oprema

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работна облека / XL

Вид на оглас: Се продава


Prodavam razna HTZ oprema,od kompleti rabotna uniforma,rabotnicoki mantili,cevli,slemovi,kabanici za dozd i dr. Kolicinite se ograniceni!!
Cena po dogovor!!!