Број на оглас: 3502534
Објавен на: 02.02.2020, 16:42
1 / 6

Vw passat

15.050 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
65000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ubav i socuvan primerok so samo 70.000 km.
2.0 Tdi 140 konski sili, DSG menuvac.
Registriran so zelen karton.
Prva registracija 2015.
So avtomobilot ima 4 letni gumi i cerada
So zameni i gluposti ne zamarajte