Број на оглас: 3502483
Објавен на: 26.03.2020, 07:47
1 / 5

Raftovi, frizideri i kasa povolno!!!

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


se prodava oprema od supermarket, frizider i raftovi za peciva odlicno socuvana - kako nova
telefon 070322865 - Vanco