Број на оглас: 3502461
Објавен на: 04.01.2021, 11:09
1 / 12

Toyota auris

5 €
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
93 kw / 126 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Aurisot e vo odlicna sostojba. Moze zamena za passat 6, audi a4,6 sedani nad 2006 godina. Servisiran pred 3500km, komplet ulje 5w30 c2 i site filtri.Momentalno na 163 000km, kupen licno od mene od Italija od salon na toyota, ostaven staro za novo.So bandasi aluminiumski so letni gumi(novi). Moze proverka po vas izbot.Euro 4, moze na MK tabli. MOZE ZAMENA za sedan vozilo nad 2006. 075-375-375 Vlatko.