Број на оглас: 3502373
Објавен на: 30.05.2020, 10:16
1 / 12

Mitsubishi colt 1.5 CDI 95 KS!

2.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Colt
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mitsubishi colt 1.5 CDI 95 KS!
POTROSUVASKA 4L NA 100 KM!
garancija za kilometri 180 000 ORIGINALNI KILOMETRI!!!
PROVERKA KADE SAKATE!
11 MESEC 2006GODINA!
Mercedes motor!
MOTOR NA LANCE!
PLATENA CARINA +TIF +HOMOLGACIJA!
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA!
Perfektna nema da SKRCNE NEMA DA TROPNE!
BEZ dopolnitelni vlozuvanja!
Kolata e na originalni 180 000 kilometri!
KLIMATRONIK RABOTI PERFEKTNO!
Bord komjuter!
Fabricko radio!
Mn oprema!
Kola e na fabricka boja bez prefarban NITU EDEN DETAL!
Pali vozi bez nikakov i najmal problem!