Број на оглас: 3502235
Објавен на: 22.02.2020, 16:15
1 / 6

Samsung S10 extra socuvan

460 €
Марка:
Samsung
Модел:
S10
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot raboti na site mbrezhi..socuvan e max...