Број на оглас: 3502182
Објавен на: 20.02.2020, 18:58
1 / 7

KIA ProCeed

6.100 €
Марка:
Kia
Модел:
Pro_cee'd
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 crdi dizel 6 brzini klima parking senzori novi gumi servisiran i registriran moze zamena info 076 844 988