Број на оглас: 3502061
Објавен на: 14.02.2020, 23:02
1 / 3

Kompjuter Lap top torbica NOVA

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter lap top torbica so 3 pregradi Nova moze da se koristi I samo kako tasna donesena od stranstvo