Број на оглас: 3501608
Објавен на: 27.03.2020, 01:54
1 / 2

Office PC Optiplex 760: Q6600 (4 Core), 4GB RAM, 60GB SSD

4.000 МКД Цената е фиксна
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Тивок и компактен одличен за интернет и office употреба, следува со 4 јадрен процесор и брз SSD диск, инсталиран windows 7 и сите потребани програми за работа (активиран office,активиран antivirus, и соодветни програми за видео и музика).

Опција со 80GB HDD по цена од 3000мкд
Опција со 1TB HDD по цена од 5000мкд
Опција со 60GB SSD по цена од 4000мкд
Опција со 240GB SSD по цена од 5000мкд

Доколку не сте задоволни од компјутерот може да се врати во рок од една недела!