Број на оглас: 3501385
Објавен на: 06.08.2020, 09:16
1 / 12

CITROOEN C4 AIR CROSS 1.8 HDI 110 KW

12.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C4 Aircross
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava CITROEN C4 AIR CROSS 1.8 HDI 110KW.Registriran do 09 mesec 2020 god.so zelen karton.OD OPREMA NEMA NEShTO ShTO NEMA.VOZILOTO E BUKVALNO KAKO OD FABRIKA SE GLEDA I OD SLIKITE .SO PRAVA KILOMETRAZA I SERVISNA KNIShKA.VREDI DA SE VIDI.Vo kombinacia moze zamena so pomalo dobro vozilo so vasha doplata.EDINSTVENO VAKVO VOZILO VO MK.