Број на оглас: 3501382
Објавен на: 22.05.2020, 07:04
1 / 11

CITROEN C3 1.4 2011

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E TOP SOSTOJBA SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR VO CITROEN SALON SERVIS SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA OD CITROEN
-PANORAMA KROV
-EXCLUSIVE OPREMA
-POTROSNJA MNOGU MALA
-HI-FI SOUND
-CHROM PAKET
-SERVIS NAPRAVEN VO CITROEN BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA VO KOLATA
-ELEKTRIKA NA PROZORCI I USTE MNOGU DRUGA OPREMA
070 305 444