Број на оглас: 3501345
Објавен на: 15.02.2020, 08:04
1 / 4

ШАМОТНИ ЦИГЛИ ОД ТЕРМО ПЕЧКИ - CIGLI 957

50 МКД 60 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам

Шамотни цигли извадени од термо печки, има 2-3 различни форми.
- Се користат за зидање камини, фурни или скари во двор и др.
- Сочувани, тешки, ex-yu квалитет

- Ефтино: 1 цигла = 50 ден.

Инфо и на Viber 070 350 253