Број на оглас: 3501322
Објавен на: 01.02.2020, 11:35
1 / 5

OPLE MOKKA 1.7 CDTI

10.000 € 11.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Mokka
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.
KONTAKT TEL: 078 434 434