Број на оглас: 3501156
Објавен на: 21.02.2020, 19:29

Kiro krstevski,Misko mihajlovski

50.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
kisela voda

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam stan ponova gradba na ovie ulici do 50 000 evra so vkl.danok