Број на оглас: 3501133
Објавен на: 01.04.2020, 08:07
1 / 8

MERCEDES S 350 benzin plin

9.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So mnogu dodatna oprema
Poveke info na tel
Moze da se carini (2200-2500 eur)