Број на оглас: 3501010
Објавен на: 20.02.2020, 15:31
1 / 5

Malini za rasad

10 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malini za rasad od sortite:
-miker
-polka
-polana
Цена 10ден парче. Над 1000 парчиња цена по договор.