Број на оглас: 3501007
Објавен на: 04.04.2020, 22:06
1 / 6

Vw Pasat 1.9 Tdi

1.900 € Цената не е фиксна 2.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vw Pasat 1.9 Tdi 110 ks
*Climatronik
*Greaci na sedista
*Reg do 12 2020
*Kozen enterier
*Novi zimski gumi
Vo odlicna sostojba poveke info na tel 078 710 464