Број на оглас: 3501000
Објавен на: 20.02.2020, 15:31
1 / 12

Ford Fiesta

700 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Ford Fiesta 1.1 ,регистрирана цела година , во одлична состојба без скапаници, прва фарба. За повеќе информации јавете се на број 078-999-949