Број на оглас: 3500910
Објавен на: 08.08.2020, 10:50
1 / 12

MERCEDES E 220 CDI AVTOMATIK - AIRMATIC

6.950 € Цената е фиксна 7.950 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-benz E220 Avtomatik -
AIRMATIC 194.000km original

- Aluminski bandazi
-Navigacija
- Fabricko radio CD
- Siber
- Bluetooth
- Fabricki zatemneti stakla
- Redovno servisirana
- Parking senzori
- Mala potrosuvacka
- Tempomat
- Senzori za dozd i svetla
- Komandi na volan
- Greaci na sedista
-Dva kluca I kod fabricki
-Harman Kardon ozvucuvanje
**** Uvezen od germanija ****
**** Voziloto e registrirano cela godina***
MOZNOST ZA PROVERKA NA KILOMETRI VO OVLAST.SERVIS
TEL: 071/275-285ili070/665-925