Број на оглас: 3500724
Објавен на: 19.02.2020, 09:14
1 / 5

Opel Zafira 2.2 DTI

2.100 € Цената не е фиксна 2.400 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info
076/777/008