Број на оглас: 3500655
Објавен на: 26.05.2020, 10:52
1 / 10

AUDI A8 FACELIFT moze zamena

13.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2009 godina full oprema
Novi zimni gumi
Registrirano cela godina so zelen karton
Chipuvan
Long verzija
3.0tdi quattro