Број на оглас: 3500278
Објавен на: 31.03.2020, 18:46
1 / 6

Jaguar X.type, dizel 2.0, uvoz Germanija 2019

3.980 € Цената е фиксна 3.990 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jaguar
Модел:
X-Type
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvan, ekonomicen, full oprema, enterier besprekoren, klima super, ima rez. delovi i + letni gumi dunlop so extra alu-felni i danlop 225/40/18 vo vrednost od 800 evra. Sportski dizel so Eko 4 motor i piezo inektori-delfi(ima i rezervni inektori za nego)