Број на оглас: 3500257
Објавен на: 15.02.2020, 20:35
1 / 3

LG

500 МКД Цената е фиксна
Марка:
LG
Модел:
GU230
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Epten zacuvan telefon LG, raboti samo na t-mobile