Број на оглас: 3500102
Објавен на: 22.02.2020, 12:12
1 / 4

Xiaomi Mi Note 10 Green

450 € Цената не е фиксна 470 €
Марка:
Xiaomi
Модел:
Mi note 10
Боја:
Green
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nojnoviot Xiaomi Mi Note 10 prv so 108 Mpix kamera i 5 kameri i 5200mAh bat.