Број на оглас: 3500078
Објавен на: 14.02.2020, 13:00
1 / 9

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

12.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ljupco-Bocka Pirava za oglasot barajte me na ovoj broj 070551358
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава
ПРОИЗВЕДЕНА 10-2016
Увезена од Холандија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба