Број на оглас: 3499976
Објавен на: 19.03.2020, 18:26
1 / 1

ford eskord delovi moze i cel

250 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
12 kw / 16 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


so skinat rebrasti kais dr e ok